Chladírenské dveře otočné

Chladírenské dveře otočné jsou vhodné pro chladírenské boxy s řízenou atmosférou a teplotou od 0 °C do +10 °C. Provedení jednokřídlé, nebo dvoukřídlé. Tyto dveře jsou ideální do hygienicky čistých prostor jako jsou místnosti pro uschovávání, zpracování, nebo distribuci potravin a nápojů, nebo pro farmaceutický průmysl.

Mají vynikající tepelné vlastnosti. Dodáváme včetně zárubní, těsnění, lišt, spínačů, zámků i dalšího příslušenství pro instalaci.

Chladírenské dveře posuvné

Tyto dvěře jsou vhodné pro chladírenské boxy s řízenou atmosférou a teplotou od 0 °C do +10 °C. Tyto dveře jsou ideální do hygienicky čistých prostor jako jsou místnosti pro uschovávání, zpracování, nebo distribuci potravin a nápojů, nebo pro farmaceutický průmysl.

Mají vynikající tepelné vlastnosti. Dodáváme včetně jednostranné, nebo oboustranné zárubně, průhledového okénka, nebo prahu. Dveře mohou být včetně těsnění, lišt, spínačů, zámků i dalšího příslušenství pro instalaci.

Mrazírenské dveře otočné

Mrazírenské dveře jsou vhodné pro mrazírenské boxy s řízenou atmosférou a teplotou od 0 °C do -25 °C. Provedení jednokřídlé, nebo dvoukřídlé. Tyto dveře jsou ideální do hygienicky čistých prostor jako jsou místnosti pro uschovávání, zpracování, nebo distribuci potravin a nápojů, nebo pro farmaceutický průmysl.

Mají vynikající tepelné vlastnosti. Dodáváme včetně zárubní, těsnění, topných kabelů, lišt, spínačů, zámků i dalšího příslušenství pro instalaci.

Mrazírenské dveře posuvné

Mrazírenské dveře jsou vhodné pro mrazírenské boxy s řízenou atmosférou a teplotou od 0 °C do -25 °C. Tyto dveře jsou ideální do hygienicky čistých prostor jako jsou místnosti pro uschovávání, zpracování, nebo distribuci potravin a nápojů, nebo pro farmaceutický průmysl.

Mají vynikající tepelné vlastnosti. Dodáváme včetně jednostranné, nebo oboustranné zárubně, průhledového okénka, nebo prahu. Dveře mohou být včetně těsnění, topných kabelů, lišt, spínačů, zámků i dalšího příslušenství pro instalaci.

Kancelářské servisní dveře závěsné

Kancelářské servisní dveře jsou vhodné pro vnitřní použití a prostory s teplotou od +10 °C. Provedení jednokřídlé.

Tyto dveře jsou ideální do všech prostor jako jsou místnosti technického provozu, kanceláře, sportovní prostory, domácnosti, kontejnery, atd.

Mají dobré tepelné i protihlukové vlastnosti. Dodáváme včetně zárubní, těsnění, lišt, spínačů, zámků i dalšího příslušenství pro instalaci.

Servisní kyvné dveře

jsou vhodné pro vnitřní použití a prostory s teplotou od +10 °C. Tyto dveře jsou ideální do všech prostor jako jsou místnosti technického provozu s vyšší hygienickou náročností*, kanceláře, sportovní prostory, domácnosti, kontejnery, atd.

Mají dobré tepelné i protihlukové vlastnosti.

* nevím zda mají námi prodávané dveře: Všechny dveře jsou vybaveny technologií Foodsafe – speciálním dobře omyvatelným povrchem pro styk s potravinami do místností s vyššími hygienickými nároky